Zabiegi dla kobiet w ciąży oraz po ciąży

 

Będąc w ciąży lub karmiąc piersią nie musisz wcale rezygnować z dobroczynnego działania zabiegów kosmetologicznych. To właśnie w tym wyjątkowym dla Ciebie okresie powinnaś szczególnie zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie.

Natomiast po rozwiązaniu i zakończeniu karmienia, gdy często okazuje się, iż skóra brzucha, biustu utraciła swoją dawną jędrność, pojawiły się nieobecne wcześniej rozstępy, przeszkadza nam blizna po cięciu cesarskim, NIE ZAPOMNIJ, iż są skuteczne metody które pomogą Ci zniwelować te problemy.

Specjalnie dla Ciebie SCM estetic przygotował ofertę zabiegów pozwalających cieszyć się pięknym ciałem i wspaniałym samopoczuciem w trakcie i po zakończeniu ciąży.

 

Zabiegi dla kobiety w ciąży- zabiegi na ciało

Depilacja pastą

Na Bliskim Wschodzie, depilacja za pomocą pasty cukrowej znana była już od stuleci. Dziś wykorzystujemy specjalną masę cukrowo-wodną. Depilacja z jej użyciem zapewnia efekt na 3-4 tygodnie. Jest to optymalna metoda depilacji miejsc wrażliwych. Zalecana zwłaszcza dla alergików, osób z problemami żylaków oraz pękających naczynek krwionośnych.

SZCZEGÓŁY

Zabiegi dla kobiet w ciąży - zabiegi na twarz

Marine Collagen Treatment

Głębokie nawilżenie i wygładzenie zmarszczek.

Zabieg ten neutralizuje uczucie nadmiernego napięcia, spowodowanego zanieczyszczeniem środowiska oraz częstym przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach. Dzięki stymulacji produkcji nowych włókien kolagenu sprawia, iż drobne zmarszczki znikają, a skóra nabiera blasku.

SZCZEGÓŁY

NMF XPRESS

Nowoczesny system wielopoziomowej stymulacji nawilżenia skóry.
Głęboko nawilżający zabieg normalizujący proces rogowacenia naskórka. Składniki aktywne, tj. masło Shea, liposomalna woda termalna, pullulan poprawiają nawilżenie, uwodnienie i elastyczność skóry. Bogaty kompleks substancji nawilżających daje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry.

SZCZEGÓŁY

Puratore

Zabieg oczyszczająco – odżywczy do skóry szarej, ziemistej
Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym zawartych w preparatach dostarczamy skórze substancji, które spowodują, że będzie ona odswieżona i pełna blasku, dogłębnie zregenerowana. Receptura zabiegu oparta jest na składnikach ekologicznych.

SZCZEGÓŁY

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age DermaQuest

To luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie.
Zabieg łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zawansowanymi substancjami aktywnymi, dlatego efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo. W zabiegu zastosowano najbardziej pożądane substancje aktywne jak: stabilna, lipofilowa forma witaminyC: BV-OSC, kwas alfa-liponowy, komórki macierzyste oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy.

SZCZEGÓŁY

Lipid Control Dermaquest z kwasem linolowym i ferulowym

Zabieg Lipid Control Dermaquest to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH.

SZCZEGÓŁY

Zabiegi dla kobiet - po ciąży

BTL EXILIS ULTRA 360

BTL Exilis Ultra 360 to unikalny system do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, modelowania ciała, poprawy sprężystości i napięcia skóry oraz ogólnego odmładzania twarzy.

Jest to przełomowy system, który łączy w sobie dwie nowoczesne technologie – terapię ultradźwiękami i radiofrekwencję (RF).

 

SZCZEGÓŁY

BTL EMBODY

BTL EMBODY to idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce!

Amerykański portal RealSelf poświęcony medycynie przeprowadził badania, z których wynika, że aż 98% konsumentów szuka sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej z jednoczesnym wymodelowaniem sylwetki

Cennik – BTL EMBODY

Endermologie® ALLIANCE (modelowanie sylwetki)

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (40 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

SZCZEGÓŁY

Fala akustyczna STORZ MEDICAL (usuwanie cellulitu )

Terapia korzysta z akustycznych fal dźwiękowych, generowanych wewnątrz uchwytu i delikatnie przenoszonych wewnątrz tkanek. Nowoczesne zabiegi, których celem jest zwalczanie cellulitu, polegają na emitowaniu fal akustycznych na obszary ciała objęte cellulitem. W chwili wprowadzenia ich do ciała, fale akustyczne rozprzestrzeniają się na duże obszary, stymulując proces leczenia poszczególnych warstw skóry.

SZCZEGÓŁY

Laser frakcyjna CO2 Smaxel

Urządzenie charakteryzuje się wysoką efektywnością oraz bezpieczeństwem. W trakcie zabiegu powstaje tysiące mirkoskopijnych dziurek otoczonych fragmentami zdrowej skóry. Powstałe uszkodzenia, za pośrednictwem procesów naprawczych, stymuluje skórę do zwiększonej produkcji kolagenu, co prowadzi do poprawy jej wyglądu.
WSKAZANIA: wiotkość skóry brzucha, piersi, twarzy, rozstępy, redukcja blizn

SZCZEGÓŁY

Dermapen

Urządzenie to dzięki obecności wymiennych, pulsujących igieł, w regulowany sposób nakłuwa skórę. Powstałe w ten sposób uszkodzenie jest bodźcem do uruchomienia procesów regeneracji, które odbywa się za pośrednictwem syntezy kolagenu i elastyny, co wpływa na poprawę kondycji skóry.
WSKAZANIA: wiotkość skóry brzucha, piersi, twarzy, szyi, rozstępy, blizny

SZCZEGÓŁY

Karboksyterapia

Zabieg przy użyciu sprzętu medycznego Carbomed CO2 polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. W wyniku przejściowego niedotlenienia dochodzi do zwiększonego przepływu krwi, tlenu oraz substancji odżywczych. Ponadto w skutek kontrolowanej reakcji zapalnej, rozpoczyna się wzmożona synteza kolagenu, poprawia się jędrność i elastyczność skóry.
WSKAZANIA: rozstępy, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, utrata jędrności skóry, wypadanie włosów

SZCZEGÓŁY

Sculptra

Kwas polimlekowy (Sculptra) stymuluje syntezę naszego własnego kolagenu sprawiając, iż skóra staję się bardziej jędrna i napięta. Preparat ten można stosować niezależnie od wieku, jako profilaktykę lub korektę istniejących już defektów.
WSKAZANIA: wiotkość skóry brzucha, piersi, ramion, twarzy

SZCZEGÓŁY

Mezoterapia igłowa

Zabieg polega na śródskórnym wprowadzeniu substancji aktywnych. Taka technika podania pozwala na ominięcie nieprzepuszczalnej dla większości kosmetyków bariery naskórkowej.
WSKAZANIA: wiotkość skóry brzucha, piersi, twarzy, szyi, rozstępy, cellulit, wypadanie włosów

SZCZEGÓŁY

Peeling EASY TCA

Jest to głęboko penetrujący, silnie złuszczający a zarazem bezpieczny peeling. Swoją wyjątkowość i duży profil bezpieczeństwa zawdzięcza m.in. Post Peel Mask, która pomaga zapobiegać działaniom niepożądanym i poprawia skuteczność samego peelingu.
WSKAZANIA:
rozstępy, przebarwienia hormonalne, pociążowe

SZCZEGÓŁY

Cosmelan

Cosmelan/dermamelan jest skuteczną i bezpieczną terapią pomagającą zniwelować przebarwienia słoneczne oraz te o podłożu hormonalnym (melasma).
WSKAZANIA:
przebarwienia hormonalne, pociążowe

SZCZEGÓŁY

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, która powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych.
WSKAZANIA: miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, podwójny podbródek

SZCZEGÓŁY

Zabieg na biust Lifting Up

Zabieg stworzony z myślą o remodelingu biustu i dekoltu. Aktywne koncentraty błyskawicznie wypełniają, rzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”.
WSKAZANIA: utrata jędrności biustu

SZCZEGÓŁY

Skocz do góry
Rejestracja Online