Depilacja laserowa

Primelase Excellence™

Diodowy laser Primelase Excellence to wysoce wyspecjalizowane urządzenie, zaprojektowane w celu szybkiego, skutecznego i trwałego usuwania owłosienia. Przewodnią myślą technologiczną przy projektowaniu tego urządzenia było bezpieczeństwo i efektywność depilacji laserowej.

Jedyny laser pozwalający na przeprowadzanie zabiegów przez cały rok. Depilacje laserem Primelase Exellence możemy stosować również latem!

 

SZCZEGÓŁY

Termoliza włosa

Usuwanie owłosienia metodą termolizy jest metodą trwałego usuwania włosów, to idealny sposób na usuwanie pojedynczych włosków z obrębu twarzy i powierzchni ciała (w tym włosów siwych, białych i jasnych).

 

SZCZEGÓŁY

Depilacja pastą cukrową

Na Bliskim Wschodzie, depilacja za pomocą  pasty cukrowej znana była już od stuleci. Dziś wykorzystujemy specjalną masę cukrowo-wodną. Depilacja z jej użyciem zapewnia efekt na 3-4 tygodnie. Jest to optymalna metoda depilacji miejsc wrażliwych. Zalecana zwłaszcza dla alergików, osób z problemami żylaków oraz  pękających naczynek krwionośnych.

Pasta cukrowa nie przykleja się do skóry, a jedynie okleja włoski. W związku z tym dolegliwości bólowe związane z zabiegiem są mniejsze, ponadto wyklucza się także poparzenie skóry. Resztki pasty zmywa się ciepłą wodą, bez pocierania skóry. Podrażnienia po depilacji pastą cukrową są znikome i najczęściej znikają już tego samego dnia. Stosując taką formę depilacji można szybko zauważyć jak słabe i jasne odrastają włosy. Dzięki regularnej depilacji można w dużym stopniu pozbyć się owłosienia w niektórych rejonach ciała.

Cennik

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to jedna z najskuteczniejszych i najszybszych metod usuwania owłosienia. Zabieg cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko u kobiet ale również u mężczyzn. Metoda ta polega na nałożeniu rozgrzanego wosku na dany obszar ciała, a następnie na szybkim zerwaniu go. Rozgrzany wosk dociera głęboko, więc jest w stanie usunąć włos wraz z korzeniem. Usunięcie owłosienia wraz z cebulkami powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy stają się coraz rzadsze i cieńsze. Efekt utrzymuje się do około 3-4 tygodni.

 

Cennik

Skocz do góry
Rejestracja Online