Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Absolute Hydration Ritual

Zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Seve Bleue.

Szczegóły

Ocean Treatment For Men

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry mężczyzn po 30 roku życia, a jego celem jest wyrównanie struktury naskórka.

Szczegóły

Oczyszczanie manualne twarzy

Zabieg kosmetyczny polegający na manualnym usunięciu zanieczyszczeń gromadzących się pod powierzchnią skóry.

Szczegóły

Purete Marine Ritual

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej oraz  trądzikowej.

Szczegóły

Rossatore Xpres

Zabieg dla skóry naczyniowej z tendencją do trądziku różowatego.

Szczegóły

Silicium Marine Treatment

Luksusowy, liftingujący zabieg, którego efekty widać już nawet  po jednym zabiegu.

Szczegóły

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, będącej naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi.

SZCZEGÓŁY

Biostymulacja

Kwas polimlekowy

Kwas polimlekowy (Sculptra) jest substancją, która prowadzi do pobudzenia syntezy naszego własnego kolagenu, sprawiając, iż skóra staję się bardziej jędrna i napięta. Preparat ten można stosować niezależnie od wieku.

Szczegóły

Ellanse

Ellanse jest zabiegiem nie tylko wypełniającym, ale także bardzo silnie odmładzającym, przywracającym gęstość i naturalną jędrność skóry.

Szczegóły

VelaShape III

VelaShape III to najnowsze urządzenie firmy Syneron Medical Ltd światowego lidera w dziedzinie urządzeń medycyny estetycznej, przeznaczone do nieinwazyjnego modelowania sylwetki, redukcji obwodu ciała oraz likwidacji cellulitu.

SZCZEGÓŁY

Smaxel Laser CO2

Laser ten emituje światło o  długości 1550nm, którego energia  jest absorbowana przez zawartą w komórkach  naskórka i skóry właściwej wodę.
Zawiera moduł CO2, który pozwala na odparowywanie różnorakich zmian za pomocą wiązki lasera. Zabieg ten jest bezkrwawy i nie powoduje termicznego uszkodzenia otaczających tkanek dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko powstania blizny.  Ponadto laser ten wyposażony jest w model frakcyjny, który wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, które dzięki specjalnej głowicy są równomiernie rozrzucone po powierzchni skóry. W wyniku zabiegu powstają tysiące mikroskopijnych uszkodzeń, otoczonych fragmentami zdrowej, nieuszkodzonej tkanki, co sprawia, iż proces rekonwalescencji jest znacznie krótszy.  W miejscu uszkodzenia skóry przez wiązkę lasera, poprzez stymulację procesów naprawczych i syntezę kolagenu, dochodzi do regeneracji skóry i poprawy jej wyglądu.

SZCZEGÓŁY

Karboksyterapia

Karboksyterapia, w medycynie wykorzystywana jest od kilkudziesięciu lat, a w ostatnim okresie znajduje coraz częstsze i szersze zastosowanie w medycynie estetycznej.  Zabieg ten polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla.

Szczegóły

IPL

IPL (Intense Pulse Light) czyli zabiegi wykorzystujące Intensywne Pulsujące Światło polegają na emisji w tym samym czasie różnej długości fal w wielu kierunkach. Zabieg ten w medycynie estetycznej i kosmetologii wykorzystywany jest celem redukcji schorzeń takich jak naczynka czy przebarwienia, znajduje również zastosowanie w fotoodmładzaniu.

Szczegóły

Skocz do góry
Rejestracja Online