VOUCHER PODARUNKOWY

Spraw bliskiej Ci osobie niezapomniany prezent.

Polecamy nasze vouchery podarunkowe, która są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych prezentów na każdą okazję. Urodziny, imieniny, walentynki, prezent mikołajkowy, czy po prostu potrzeba obdarowania kogoś bliskiego zupełnie bez okazji.

Nasze vouchery podarunkowe stanowią również doskonałą formę nagrody czy podziękowań dla partnerów biznesowych jak i pracowników.

Vouchery mogą zostać wykorzystane na dowolne zabiegi w naszej klinice z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ i KOSMETOLOGII.

Regulamin realizacji bonów upominkowych:

1. Vouchery podarunkowe można zakupić na określoną kwotę lub wybraną usługę dostępną w naszej klinice. Osoba chcąca zrealizować voucher podarunkowy powinna skontaktować się z nami, umówić się na dogodny dla siebie termin i podczas wizyty przed wykonywanym zabiegiem okazać ważny voucher.
2. Każdy voucher podarunkowy posiada datę ważności wystawioną podczas jego zakupu. Datę ważności bonu można dostosować do potrzeb zarówno osoby kupującej jak i obdarowywanej. Realizacja vouchera powinna nastąpić w okresie jego ważności.
3. Voucher podarunkowy po okresie 12 miesięcy od daty zakupu ulegają przedawnieniu.
4. Voucher podarunkowy do skorzystania z usług/ zakupu produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem.
5. Voucher nie podlega zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
6. W przypadku, gdy wartość usług i/lub nabywanych produktów jest niższa niż wartość vouchera , klinika nie jest zobowiązana do zwrotu różnicy wartości.
7. W przypadku , gdy wartość usługi i/lub nabytych produktów przekracza wartość vouchera , obdarowany dopłaca różnicę.

Skocz do góry
Rejestracja Online