BONY UPOMINKOWE

Spraw bliskiej Ci osobie niezapomniany prezent.

Polecamy nasze bony upominkowe, która są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych prezentów na każdą okazję. Urodziny, imieniny, walentynki, prezent mikołajkowy, czy po prostu potrzeba obdarowania kogoś bliskiego zupełnie bez okazji.

Nasze bony podarunkowe stanowią również doskonałą formę nagrody czy podziękowań dla partnerów biznesowych jak i pracowników.

Bony mogą zostać wykorzystane na dowolne zabiegi w naszej klinice z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ i KOSMETOLOGII.

Regulamin realizacji bonów upominkowych:

1. Bony upominkowe można zakupić na określoną kwotę lub wybraną usługę dostępną w naszej klinice. Osoba chcąca zrealizować bon upominkowy powinna skontaktować się z nami, umówić się na dogodny dla siebie termin i podczas wizyty przed wykonywanym zabiegiem okazać ważny bon.
2. Każdy Bon Upominkowy posiada datę ważności wystawioną podczas jego zakupu. Datę ważności bonu można dostosować do potrzeb zarówno osoby kupującej jak i obdarowywanej. Realizacja bonu powinna nastąpić w okresie jego ważności.
3. Bony upominkowe po okresie 3 miesięcy od daty zakupu ulegają przedawnieniu.
4. Bony upoważniają do skorzystania z usług/ zakupu produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem.
5. Bon nie podlega zwrotowi, ani wymianie na gotówkę.
6. W przypadku, gdy wartość usług i/lub nabywanych produktów jest niższa niż wartość bonu , klinika nie jest zobowiązana do zwrotu różnicy wartości.
7. W przypadku , gdy wartość usługi i/lub nabytych produktów przekracza wartość bonu , obdarowany dopłaca różnicę.

Skocz do góry
Rejestracja Online