Chirurgia plastyczna

Ciało jest „domem” dla duszy. Piękne, zdrowe, wypielęgnowane i pełne harmonii daje poczucie szczęścia, pozytywnie nastraja do świata i ludzi, pozwala w pełni zaakceptować siebie. Nie bez kozery stara mądrość mówi: w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny, która zajmuje się korektą rzeczywistych lub odczuwalnych defektów ciała. Najważniejsze, żeby zabieg przeprowadził zespół specjalistów z dużym doświadczeniem i o wysokich kwalifikacjach.

W naszym Centrum pracują tylko najwyższej klasy specjaliści, zapewniamy wysoką jakość usług oraz całkowitą dyskrecję.

Lip Lift

Lip Lift jest chirurgiczną metodą modelowania i powiększania ust, która przynosi rewelacyjny, a jednocześnie naturalny efekt. Zabieg ten jest alternatywą dla wypełniaczy i przynosi spektakularne efekty u osób, które mają wąskie usta i podłużną twarz. W założeniu lip lift wykonujemy raz w życiu i nie wymaga on powtarzania.
Zabieg polega na usunięciu dokładnie wyznaczonego fragmentu skóry z obszaru poniżej nosa, co skraca długość rynienki nosowo – wargowej  i „wywija” czerwień wargową na zewnątrz.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest bezbolesny.

Czas trwania zabiegu ok. 90 minut.

Plastyka powiek górnych/ dolnych

Zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry, niekiedy także nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, szwy zdejmowane są po 7 dniach.

Czas trwania zabiegu ok. 90 minut.

Korekta odstających uszu nićmi Aptos

W porównaniu do tradycyjnej operacji chirurgicznej jest to zabieg mniej inwazyjny. Polega na wprowadzeniu nici poprzez kilka punktowych wkłuć, bez konieczności nacinania skóry skalpelem.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest bezbolesny.

Efekty zabiegu są trwałe. Rozwiązanie to polecamy szczególnie osobom, którym zależy na krótkim okresie rekonwalescencji.

Czas trwania zabiegu ok. 60 – 90 minut.

Koretka odstających uszu

Zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry zza ucha i wymodelowaniu chrząstek. Odbywa się w znieczuleniu miejscowym, szwy zdejmuje się po ok. 7 dniach. Bardzo ważne jest sumienne noszenie opaski przez okres 2 tygodni.

Czas trwania zabiegu ok. 60 – 90 minut.

Plastyka płatka ucha

Zabieg wykonywany jest w przypadku przerośniętych płatków uszu lub rozerwaniu płatka kolczykiem. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Czas trwania zabiegu ok.  60 minut.

Liposukscja podbródka

Liposukcja podbródka to zabieg chirurgiczny, który polega na odsysaniu tłuszczu z okolic brody.Nadmiar tkanki tłuszczowej usuwany jest za pomocą specjalnego narzędzia do liposukcji zakończonego cienką rurką, zwanego kaniulą. Zabieg trwa od 45 minut do 1 godziny. Może być przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent może od razu po zabiegu udać się do domu.

Korekcja wciągniętych brodawek

Korekty wciągniętych brodawek można dokonać w trakcie stosunkowo prostego zabiegu w znieczuleniu miejscowym. Zabieg ten nie pozostawia widocznych blizn i jest zwykle bardzo satysfakcjonujący dla kobiet dotkniętych tą przypadłością.

Zmiejszenie/ plastyka otoczek piersiowych

Zarówno zmniejszenie jak i plastyka otoczek piersiowych są zabiegami krótkimi trwa ok 1 godziny. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, bez ryzyka poważniejszych komplikacji.

Plastyka brodawek oraz otoczek piersiowych

Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Trwa około 30 min. Zdjęcie szwów po 5-7 dniach. Zalecana jest też wizyta kontrolna po miesiącu.

Korekcja chirurgiczna blizny

Korekcja blizn to zabieg chirurgiczny, który polega na usunięciu blin nieestetycznych,szpecących. Operacyjna zalecana jest w przypadku, gdy blizny są nadmiernie uwypuklone, prowadzą do upośledzenia ruchomości i nie są akceptowane przez pacjenta. Każdy zabieg poprzedzony jej wycięciem i odpowiednim zeszyciem rany. Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.

Skocz do góry
Rejestracja Online