Chirurgia plastyczna

Ciało jest „domem” dla duszy. Piękne, zdrowe, wypielęgnowane i pełne harmonii daje poczucie szczęścia, pozytywnie nastraja do świata i ludzi, pozwala w pełni zaakceptować siebie. Nie bez kozery stara mądrość mówi: w zdrowym ciele, zdrowy duch.

Chirurgia plastyczna jest dziedziną medycyny, która zajmuje się korektą rzeczywistych lub odczuwalnych defektów ciała. Najważniejsze, żeby zabieg przeprowadził zespół specjalistów z dużym doświadczeniem i o wysokich kwalifikacjach.

W naszym Centrum pracują tylko najwyższej klasy specjaliści, zapewniamy wysoką jakość usług oraz całkowitą dyskrecję.

Plastyka powiek górnych/ dolnych

Zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry, niekiedy także nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, szwy zdejmowane są po 4-5 dniach.

Korekta odstających uszu nićmi Aptos

W porównaniu do tradycyjnej operacji chirurgicznej jest to zabieg mało inwazyjny. Polega na wprowadzeniu nici poprzez kilka punktowych wkłuć, bez konieczności nacinania skóry skalpelem.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jest bezbolesny.

Efekty zabiegu są trwałe. Rozwiązanie to polecamy szczególnie osobom, którym zależy na krótkim okresie rekonwalescencji.

Koretka odstających uszu

Zabieg polega na wycięciu nadmiaru skóry zza ucha i wymodelowaniu chrząstek. Odbywa się w znieczuleniu miejscowym, szwy zdejmuje się po ok. 10-14 dniach. Bardzo ważne jest sumienne noszenie opaski do spania przez okres 3-4 miesięcy.

Plastyka płatka ucha

Zabieg wykonywany jest w przypadku przerośniętych płatków uszu lub rozerwaniu płatka kolczykiem. Zabieg w większości przypadków odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania zabiegu ok. 40 – 60 minut.

Liposukscja podbródka

Liposukcja podbródka to zabieg chirurgiczny, który polega na odsysaniu tłuszczu z okolic brody.Nadmiar tkanki tłuszczowej usuwany jest za pomocą specjalnego narzędzia do liposukcji zakończonego cienką rurką, zwanego kaniulą. Zabieg trwa od 45 minut do 1 godziny. Może być przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent może od razu po zabiegu udać się do domu.

Korekcja wciągniętych brodawek

Korekty wciągniętych brodawek można dokonać w trakcie stosunkowo prostego zabiegu w znieczuleniu miejscowym. Zabieg ten nie pozostawia widocznych blizn i jest zwykle bardzo satysfakcjonujący dla kobiet dotkniętych tą przypadłością.

Zmiejszenie/ plastyka otoczek piersiowych

Zarówno zmniejszenie jak i plastyka otoczek piersiowych są zabiegami krótkimi trwa ok 1 godziny. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, bez ryzyka poważniejszych komplikacji.

Plastyka brodawek oraz otoczek piersiowych

Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Trwa około 30 min. Zdjęcie szwów po 5-7 dniach. Zalecana jest też wizyta kontrolna po miesiącu.

Korekcja chirurgiczna blizny

Korekcja blizn to zabieg chirurgiczny, który polega na usunięciu blin nieestetycznych,szpecących. Operacyjna zalecana jest w przypadku, gdy blizny są nadmiernie uwypuklone, prowadzą do upośledzenia ruchomości i nie są akceptowane przez pacjenta. Każdy zabieg poprzedzony jej wycięciem i odpowiednim zeszyciem rany. Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.

Lekarze wykonujący zabieg:

lek. med. Anna Aseńko

chirurg plastyczny
lekarz medycyny estetycznej

lek. Karolina Małek-Stelmachowska

specjalista chirurgii plastycznej
lekarz medycyny estetycznej

Skocz do góry
Rejestracja Online