KROPLÓWKA WITAMINOWA
MĘSKA POTENCJA I POPRAWA PŁODNOŚCI

Kroplówka jednorazowa: 250 zł

Pakiet 4 kroplówek -5%
Pakiet 8 kroplówek -10%

Za potencję i popęd seksualny w męskim organizmie odpowiadają między innymi hormony i neuroprzekaźniki. Najważniejszym z nich jest testosteron – hormon gwarantujący wysokie libido, co sprawia, że życie intymne jest bardziej satysfakcjonujące. Aby osiągnąć odpowiedni poziom testosteronu w organizmie, niezbędne jest wzbogacenie organizmu w selen i cynk.

Cynk jest niezbędny do produkcji testosteronu, natomiast selen gwarantuje jego prawidłowy metabolizm. Jak wynika z badań naukowych, nawet niewielki niedobór któregoś z tych pierwiastków znacząco obniża libido. Niestety przyswajanie cynku i selenu drogą przewodu pokarmowego utrudniają: zanieczyszczenie środowiska, spożywanie alkoholu, stres i palenie papierosów – zawarty w dymie papierosowym kadm upośledza przemiany tych pierwiastków, uniemożliwiając ich wchłanianie.

Selen usuwany jest z organizmu przy każdym wytrysku nasienia (płyn nasienny zawiera jego największą ilość). Dodatkowo jest on jednym z pierwiastków niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesów antyoksydacyjnych. Warunkuje regenerację antyutleniaczy, koenzymu Q10 czy witamin E, dzięki czemu przyspiesza po wysiłkową regenerację mięśni.

Kroplówka wspomagająca potencję SCM estetic została uzupełniona o zbilansowany roztwór zawierający elektrolity, takie jak potas, sód i magnez.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub umówienia konsultacji ze specjalistą zapraszamy do kontakt pod numer telefonu 518-547-265

Skocz do góry
Rejestracja Online