Jonoforeza

Nadmierne pocenie się zwane również nadpotliwością, to zaburzenie o podłożu genetycznym lub hormonalnym. Najczęściej pojawia się w okresie dojrzewania, zmian hormonalnych, menopauzy u kobiet, andropauzy u meżczyzn.
O nadpotliwości mówimy wtedy, gdy mamy niemal zawsze wilgotne dłonie, stopy czy pachy.

Prawdopodobnie jest to błąd impulsów nerwowych transmitowanych z mózgu do gruczołów potowych. Impulsy nerwowe zawiadamiają gruczoły potowe o potrzebie rozpoczęcia procesu wzmożonego pocenia się, nawet wtedy, gdy organizm tego nie potrzebuje.

Z pomocą przychodzi urządzenie do jonoforezy, która umożliwia leczenie nadmiernego pocenia się. Electro Antiperspirant ELITE używa do niwelowania problemu pocenia się technologii jonoforezy, która dzięki działaniu słabego prądu elektrycznego potrafi tłumić czynność gruczołów potowych.

Electro Antiperspirant ELITE jest certyfikowanym urządzeniem medycznym i jako taki spełnia rygorystyczne kryteria jakości i bezpieczeństwa, które są kładzione na podobne sprzęty.

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża                                                                                                                                                                                      Cennik
  • metalowe implanty w organizmie
  • rozrusznik serca

Zabieg wykonuje:

mgr Joanna Marcińska

kosmetolog

Kamila Stasz

kosmetolog

Sylwia Jarosz

kosmetolog

Skocz do góry
Rejestracja Online