KROPLÓWKA WITAMINOWA
DLA SPORTOWCÓW

GLUTATION

Kroplówka jednorazowa: od 250 zł

Pakiet 4 kroplówek -5%
Pakiet 8 kroplówek -10%

Skomponowana przez SCM estetic kroplówka zawierająca glutation. Polecana jest osobom, które uprawiają sport, których organizm jest stale obciążony większą ilością wolnych rodników , co w dłuższym okresie czasu, upośledza jego funkcjonowanie. Osoby ciężko trenujące, a także narażone na stresy życia codziennego, które dodatkowo nie poświęcają wystarczającej ilości czasu na sen i regenerację – z pewnością mają obniżony poziom glutationu w organizmie.

Ten unikalny przeciwutleniacz zawarty w kroplówce SCM estetic przyspiesza regenerację organizmu po intensywnym wysiłku oraz hamuje wydzielanie enzymów katabolicznych. Jego działanie pozwala na utrzymanie wysokiej sprawności fizycznej oraz siły mięśni. Glutation ułatwia syntezę białek, pozwala wytworzyć dodatni bilans azotowy i pomaga zwiększyć zasoby glikogenu mięśniowego. Dodatkowo zwiększa wydzielanie hormonu wzrostu, a redukuje poziom kortyzolu oraz obniża poziom kwasu mlekowego.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub umówienia konsultacji ze specjalistą zapraszamy do kontakt pod numer telefonu 518-547-265

Skocz do góry
Rejestracja Online