Trudne odchudzanie

Trudne odchudzenie to problem, z którym boryka się wiele osób, które pomimo zdrowej i zbilansowanej diety oraz regularnych ćwiczeń często mają problem z pozbyciem się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Problem z osiągnięciem wymarzonej zgrabnej sylwetki oraz zrzucaniem zbędnych i wyjątkowo uciążliwych kilogramów najczęściej dotyczy osób z nadwagą. Niestety czasami dotyka on również osób z prawidłową masą ciała, u których depozyty tłuszczu gromadzą się lokalnie. Z takim problemem najczęściej mamy do czynienia w obrębie brzucha, tzn. boczów, pleców- tzw.”motylki”, wewnętrznej powierzchni ud, okolicy kolan, podbródka i bocznych powierzchni twarzy tzw. „chomików”. Skuteczne Odchudzanie to nie lada wyzwanie, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Poza prawidłowo dobraną dietą oraz odpowiednimi ćwiczeniami fizycznymi doskonałym sposobem wspomagającym
problem trudnego odchudzania jest stosowanie różnorodnych zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Pozwalają one nie tylko skutecznie przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, ale także z dodatkową siłą działają w tzw. miejscach trudnych- czyli tam gdzie pomimo utraty masy ciała tkanka tłuszczowa nadal pozostaje w nadmiarze (boczki, okolica kolan, podbródek, chomiki). Ponadto równocześnie stosowane zabiegi ujędrniające poprawiają ogólną kondycję skóry, dzięki czemu mimo utraty zbędnych kilogramów pozostaje ona nadal jędrna i sprężysta. Należy więc pamiętać, iż stosowanie razem zabiegów odchudzających oraz ujędrniających o różnorodnym mechanizmie działania pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty dzięki czemu efekty odchudzania mogą być na prawdę imponujące.

Celem leczenia wspomagającego trudne odchudzanie jest pozbywanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała, modelowanie sylwetki przy równoczesnym zachowaniu pięknej i jędrnej skóry.

W Klinice Medycyny Estetycznej SCM Estetic- Kraków, pomoc w trudnym odchudzaniu wspomagają różnorodne zabiegi wykorzystujące między innymi:

Lipoliza iniekcyjna – celluform plus
Lipoliza iniekcyjna – Dermastabilon
Vela Shape III
Karboksyterapia
Laser frakcyjny Co2 Smaxel
Mezoterapia igłowa

Skocz do góry
Rejestracja Online