Nasz zespół

dr joanna sułowicz

Dr n. med. Joanna Sułowicz

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jej specjalizacją jest dermatologia i wenerologia, ale oprócz leczenia chorób skóry zajmuję się także medycyną estetyczną.

W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
W 2012r. zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii oraz uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.
W latach 2005-19 pracowała jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadziła także działalność naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.
Po zakończeniu pracy w Szpitalu Uniwersyteckim związała się że Szpitalem Wojskowym, gdzie jest członkiem zespołu zajmującego się diagnozowaniem i leczeniem nowotworów skóry, w tym czerniaka.

Swoją przygodę z medycyną estetyczną rozpoczęła w 2006 roku jako słuchacz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, którą ukończyła w 2008 roku broniąc pracy dyplomowej dotyczącej metod redukcji tkanki tłuszczowej. Od tej pory ciągle poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach oraz kongresach z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz Anti-Aging. Jako szkoleniowiec firmy Galderma Polska z zakresu podawania kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej chętnie dzieli się swoją wiedzą z początkującymi i mniej doświadczonymi lekarzami.

Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Jej najważniejszą dewizą jest naturalne piękno. Prywatnie jest mamą 2 dzieci, uwielbia sportowy tryb życia, podróże i aktywny wypoczynek.

lek. Natalia Łuc-Skiba

Lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2011 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jej pasją jest medycyna estetyczna, kierunek ten ukończyła w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Łączy znajomość okolic twarzoczaszki z dbałością o estetykę nie tylko uśmiechu, ale również twarzy.

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2014 roku i wciąż podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

lek. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, od kilku lat lekarz oddziału chirurgii ogólnej i mało-inwazyjnej.

Specjalizuje się w chirurgii minimalnie inwazyjnej i laparoskopowej, w chirurgii zmian skórnych, w tym min.: znamion barwnikowych, kaszaków, tłuszczaków, brodawek skórnych, itp.

Poza tradycyjną metodą chirurgiczną, dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska usuwa zmiany również laserowo.

lek. Anna Aseńko

Chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

Dr Anna Aseńko dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2005 roku zatrudniona na stanowisku asystenta w I Katedrze Chirurgii Ogólnej CMUJ, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, gdzie pracowała jako chirurg i nauczyciel akademicki dla studentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Promocji Zdrowia oraz nauczyciel w anglojęzycznej Szkole Medycznej dla obcokrajowców.

CZYTAJ WIĘCEJ
dr anna bachleda curuś

lek. Anna Bachleda-Curuś

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2011/2012 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w USK im. WAM w Ł odzi, zdała egzamin specjalizacyjny i tym samym uzyskała tytuł specjalisty dermatologa i wenerologa jesienią 2017 roku. W latach  2014-2017 pracowała jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i prowadziła zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polskich i anglojęzycznych. W 2015 roku rozpoczęła dzienne studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mimo młodego wieku, Anna Bachleda-Curuś posiada bogatą praktykę lekarską w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest cenioną autorką publikacji naukowych.


Pasją Anny Bachledy-Curuś jest dermatologia i medycyna estetyczna. Pomaga kobietom podkreślić ich piękno i zadbać o wizerunek. Ceniona jest za życzliwość i profesjonalność w wykonywaniu usług.

lek. Agnieszka Gawenda-Jura

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, lekarz medycyny estetycznej

W roku 2003 ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne z anestezjologii i intensywnej terapii rozpoczęła w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II , w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej terapii Klinicznego Oddziału Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii. Swój program specjalizacji kontynuowała następnie w wieloprofilowym Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie pogłębiała swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Tytuł lekarza specjalisty z zakresu Anestezjologii i Intensywnej Terapii uzyskała w 2013 roku. W 2017 roku ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i kongresach z dziedziny medycyny estetycznej.

lek. Agnieszka Bronikowska

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

W 2007 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Od 2008 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalność naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.

W 2014 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii. W 2017 otworzyła przewód doktorski z tematyki nowotworów skóry.

W 2012 roku ukończyła 2-letnie szkolenie w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Jako uczestnik licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej oraz Anti-Aging nadal często i chętnie poszerza swoją wiedzę.

Jej główną dewizą jest zdrowie i satysfakcja pacjentów. Wykonuje swój zawód z pasją i uśmiechem.

lek. Martyna Butryn – Panikowska

lekarz medycyny estetycznej

 

Ukończyła kierunek lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest absolwentką studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, które ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie w trakcie rezydentury z Chirurgii Plastycznej na Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej SPSK im. prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie. Uczestniczka licznych staży oraz kursów doszkalających mi. in. stażu w Chile w Ameryce Południowej na oddziale chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w uniwersyteckim szpitalu klinicznym Hospital Clínico de la Universidad de Chile José Joaquín Aguirre.

lek. Anna Lachowicz

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2014 r. rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Chirurgii Ogólnej ukończone zdaniem egzaminu i uzyskaniem tytułu specjalisty jesienią 2020r. Na początku swojej ścieżki zawodowej pracowała jako lekarz rodzinny, obecnie od kilku lat również lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ZOZ w Oświęcimiu. W 2019 roku ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej dla lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W swojej pracy zawodowej skupia się na holistycznym podejściu do pacjenta, dokładnym i skrupulatnym wykonywaniu zabiegów w zakresie chirurgii i medycyny estetycznej.

Dr n. med. Aleksandra Szybist

Lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy SWSM w Katowicach.
Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje na krajowych i zagranicznych szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej.

W swojej pracy szczególnie zwracam uwagę na dobry kontakt z pacjentami oraz naturalne efekty.

Lek. Marta Lechowicz-Wilińska

Specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2015 roku asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Małopolskiego Centrum Oparzeniowo – Plastycznego w Krakowie. W 2021 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii plastycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.
Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, uczestnicząc w szkoleniach i kursach z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

lek. Kamila Migacz – Gruszka
Lekarz dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Dyplom lekarza uzyskałam w 2016 roku, kończąc z wyróżnieniem Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuję w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, prowadzę działalność dydaktyczno-naukową oraz jestem w trakcie studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV) oraz International Dermoscopy Society (IDS). Na swoim koncie posiadam liczne publikacje naukowe swojego autorstwa oraz współautorstwa. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej, co potwierdzam licznymi dyplomami, certyfikatami oraz rosnącym gronem w pełni usatysfakcjonowanych pacjentów. Praca jest moją pasją, a swoich pacjentów traktuję tak, jak sama chciałabym być traktowana.

lek. Katarzyna Najmowicz- Lachowska

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

W 2013r. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ.
W 2016r. Ukończyła Studia Podyplomowe Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Krakowie, gdzie zdobyła kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej.
W 2021r. ukończyła szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Kliniki Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
W 2022r. zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz IDS (Międzynarodowego Stowarzyszenia Dermoskopowego).
Stale się doszkala w licznych kursach i szkoleniach oraz kongresach z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz Anti-Aging.
Jako lekarz dermatolog na pierwszym miejscu stawia dobro i zdrowie pacjenta.
Zajmuje się także zabiegami z zakresu dermatochirurgii: usuwaniem znamion barwnikowych, zmian nowotworowych oraz zmian skórnych.
W zakresie medycyny estetycznej jej priorytetem jest naturalny wygląd.

lek. Karolina Leń

lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii dziecięcej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, studia odbywała również w Mediolanie na Uniwersytecie Humanitas. Międzynarodowe doświadczenie zdobywała na stażach w Japonii i Portugalii. Obecnie realizuje szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii dziecięcej w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. W 2021 roku ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na SWSM w Katowicach. Regularnie uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach stale poszerzając swoją wiedzę i doskonaląc umiejętności z zakresu medycyny estetycznej. W swoich zabiegach łączy pasję do sztuki i harmonii starając się podkreślić naturalne oraz indywidualne piękno każdego pacjenta.

lek. Karolina Skowronek

Specjalista dermatolog-wenerolog

lek. Maciej Popek 

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Mediucum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po studiach odbył staż podyplomowy w Szpitalu Wojskowym w Krakowie, z którym był związany przez 7 lat, najpierw realizując szkolenie specjalizacyjne z chorób wewnętrznych w Klinice Kardiologii, a następnie z anestezjologii i intensywnej terapii w Klinicznym Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii.

Swoje doświadczenie zdobywał m. in jako lekarz systemu ratownictwa w Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie oraz jako lekarz lotniska w Balicach.
Szkolenie zakończył w Szpitalu im. Żeromskiego w Krakowie.
W 2021 r. zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i jest anestezjologiem dziecięcym w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie – Prokocimiu.Ukończył studia podyplomowe z „Żywienia klinicznego i opieki metabolicznej”  na UJ oraz studia podyplomowe „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” na katowickiej GWSH. W planach ma dalsze poszerzanie swoich umiejętności tym razem z medycyny bólu. Medycyna estetyczna to jego pasja. W zakresie medycyny estetycznej ukończył liczne szkolenia i kursy na poziomie zaawansowanym.

Swoją wiedzę zdobywał u boku doświadczonych lekarzy. Szkoli się w zasadzie cały czas, aby pozostawać na bieżąco z najnowszymi technikami i doniesieniami.W swojej praktyce stawia na filozofię „Smart aging” gdzie nie walczymy z wiekiem, ale go akceptujemy, dbamy o siebie, lecz nie gonimy za nierealnymi obrazkami idealnych twarzy bez jednej zmarszczki, a z pomocą medycyny estetycznej i zabiegów anti-aging możemy dłużej czuć się i wyglądać młodo.

lek. Robert Bieda

Lekarz medycyny estetycznej, otolaryngolog w trakcie szkolenia specjalizacyjnego

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy GWSH w Katowicach.
Swoje doświadczenie kliniczne zdobywał m.in. w Szpitalu MSWiA w Krakowie, w Hospicjum Dziecięcym „Gajusz” oraz w Klinice Otolaryngologii w Instytucie Centrum Matki Polki w Łodzi pracując w oddziale dziecięcym. Aktualnie szkolenie specjalizacyjne kontynuuje w Klinice Otolaryngologii i Chirurgii Onkologicznej Głowy i Szyi w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.
Poszerzał swoją wiedzę uczestnicząc w stażach zagranicznych, w tym Università Campus Bio-Medico di Roma (Rzym, Włochy), Karolinska Intitutet (Sztokholm, Szwecja), Università degli Studi di Cagliari (Cagliari, Włochy), University of Rochester, NYS (Rochester, USA).

Z zakresu medycyny estetycznej ukończył liczne szkolenia na poziomie zaawansowanym.
Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych, a zdobytą wiedzę z powodzeniem wykorzystuje w gabinecie.
Jest członkiem EAFPS (European Academy of Face Plastic Surgery) oraz ERS (European Rhinologic Society).

W codziennej praktyce stawia na podkreślenie naturalnego piękna, bez przesadnego przerysowania. Bardzo ważne jest dla niego bezpieczeństwo pacjenta i jego świadome korzystanie z dobrodziejstw nauki w kontekście usług estetycznych. Wykonuje swój zawód z pasją i uśmiechem.
Po godzinach odpręża się uprawiając sporty oraz czytając książki w otoczeniu pysznej, włoskiej kuchni.

mgr Beata Surma

kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.

16-letnie doświadczenie w branży beauty ciągle pogłębia, biorąc udział w licznych sympozjach i szkoleniach, a swoją wiedzą i nowinkami chętnie dzieli się z pacjentami.
Zabiegi na twarz to jej ulubiona dziedzina kosmetologii, a terapie anti-aging oraz pielęgnacja skóry problematycznej, to jej konik. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przygotowując terapie „szyte na miarę”. Chętnie współpracuje z lekarzami z branży, wiedząc, że tylko kompleksowa terapia przynosi najskuteczniejsze i najszybsze efekty.
Poza nowoczesnymi technologiami, ceni sobie tradycyjną kosmetykę, a relaksacyjny masaż twarzy w jej wykonaniu, odpręży nawet najbardziej zestresowaną osobę.

Jej ciepło i empatia przyciąga, a rozpierająca ją energia i poczucie humoru, udziela się wszystkim.

mgr Joanna Marcińska

Kosmetolog

W 2006 roku ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia, a następnie w 2008 roku studia magisterskie na kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Od 16 lat nieustannie związana z kosmetologią.

Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Swój zawód traktuje jako prawdziwą pasję, z możliwością wykazania się w trudnych przypadkach.

Wielka miłośniczka zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. W pracy ceni sobie holistyczne podejście do klienta, indywidualizm oraz pełen profesjonalizm. Swój sukces zawdzięcza umiejętności łączenia skutecznych terapii z relaksem.

Kamila Stasz

Kosmetolog

W 2016 roku ukończyła kosmetologię  na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Swoje 6-letnie doświadczenie nieustannie pogłębia, biorąc udział w szkoleniach i kursach w zakresie specjalistycznych zabiegów na twarz oraz na ciało.
posiada szeroką wiedzę wykorzystywaną przy leczeniu problematycznych skór, współpracując z lekarzami.

Od 2015 roku jest certyfikowaną specjalistką makijażu permanentnego.
Specjalizuje się w terapiach skóry z przebarwieniami oraz ich zapobieganiu. Wszelkie zabiegi z wykorzystywaniem laserów to jej ulubiona dziedzina kosmetologii.
W pracy ceni dokładność oraz spokój, potrafi w łatwy oraz przejrzysty sposób przekazać swoją wiedzę. Jej profesjonalizm przekłada się na efekty jakimi może się szczycić.

mgr Sylwia Jarosz

Kosmetolog

Ukończyła studia magisterskie na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia. Zawód jest dla niej największą pasją, z przyjemnością pogłębia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii uczęszczając na liczne konferencje, kongresy i szkolenia.

Jej profesjonalne podejście do klienta skutkuje doskonałymi efektami prowadzonych terapii.

Sylwia to osoba otwarta pełna energii, uśmiechnięta, z wielką sympatią odnosząca się do ludzi. Dba o komfort i dobre samopoczucie klientów. Cierpliwa, wyrozumiała, dyskretna oraz w pełni zaangażowana.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej: szczególnie w zabiegach dla skór dojrzałych oraz trądzikowych ale również zabiegach modelujących sylwetkę.Lubi podejmować wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uśmiech i zadowolenie klientów to dla niej największa satysfakcja. Kocha swój zawód i z oddaniem poświęca się pracy.

mgr Magdalena Straube

Kosmetolog

W 2019 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Jest również absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Aktualnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe na kierunku Pielęgniarstwo na Wyższej Szkole Umiejętności Zawodowych.

Autorka prac naukowych w czasopiśmie Kosmetologia Estetyczna oraz Dermatologicum. Ponadto w 2019 roku wygłaszała swoją pracę kliniczną na Zjeździe Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w Łodzi.

Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.
Specjalizuje się w dobieraniu indywidualnych, skutecznych terapii skóry twarzy. Profesjonalizm to jej drugie imię. Lubi otaczać się ludźmi, dlatego praca z nimi sprawia jej ogromną przyjemność. Największą satysfakcją jest dla Niej zadowolony pacjent.

 

Anna Kozak

Kosmetolog

Kosmetolog z zawodu i z zamiłowania. Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, którą ukończyła w 2006 roku oraz Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując w renomowanych salonach w Polsce i za granicą. Nieustannie pogłębia wiedzę biorąc udział w szkoleniach i wykładach, co wykorzystuję w tworzeniu indywidualnych programów zabiegowych. Z pasją szuka nowości kosmetologicznych, testuje innowacyjne procedury zabiegowe, gdyż skuteczności i profesjonalizm stawia na pierwszym miejscu. Ogromnie dba o komfort klienta oraz serdeczną i miła atmosferę.

Prywatnie miłośniczka kultury Indii. Zwolenniczka holistycznego podejście do zdrowia. Dba o równowagę między ciałem, umysłem i duchem- co również wnosi do pracy z klientem. Zgodnie ze swoją filozofią życiową, swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem.

Klaudia Kopeć (Tatara)

Kosmetolog

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunkach: kosmetologia oraz dietetyka. Posiada 10 letnie doświadczenie zdobywane w klinikach zarówno w Polsce jak i w Norwegii. Kosmetologia interdyscyplinarna kompleksowo zajmująca się problemami skórnymi to jej pasja. Wierzy, że kluczem do osiągnięcia najlepszych efektów zabiegowych jest obszerna i aktualna wiedza, dobór odpowiednich procedur oraz sumienne ich wykonanie. Największą satysfakcję przynosi jej uśmiech zadowolonego pacjenta. Klaudia jest towarzyska i uśmiechnięta, uwielbia rozmawiać z pacjentami i udzielać wskazówek, które wpływają na poprawę komfortu życia.

Wolny czas poświęca na aktywność fizyczną, czytanie książek oraz naukę języków.

Magdalena Nowak-Lepucka

Licencjonowana linergistka, finalistka Ogólnopolskich Mistrzostw w Makijażu Permanentnym w Microbladingu 2015, wyróżniona w Finałach Mistrzostw Polski w Makijażu permanentnym 2016 za kreski na powiece butterfly-cieniowane.

Od początku jasno określiła swój cel – zabiegi na najwyższym poziomie z dbałością o klienta i jego zadowolenie. Regularnie wzbogaca i szlifuje swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach międzynarodowych.

Wykonuję makijaż permanentny wszystkimi dostępnymi na światowym rynku metodami m.in. brwi: Microblading, metoda piórkowa, metoda cienia, włoskowa, 3D, shine; usta shine, ombre i 3D; kreski zwykłe, cieniowane, dekoracyjne, butterfly, smookey eyes.

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów do zabiegów wykorzystuje bezpieczne, antyalergiczne pigmenty, nie zawierające metali ciężkich. Także piórka pozbawione są niklu.

Dla wszystkich tych, którzy pragną poprawić wygląd swoich ust, a obawiają się zabiegu, poleca makijaż permanentny ust wykonywany innowacyjną maszyną trzyigłową i jednoigłową HD. Dzięki tej nowej technice, skrócony jest czas zabiegu, a opuchlizna znika do 3h!!! Nie występuje sączenie się płynów z ust ani opuchlizna w kolejnych dniach.

Skocz do góry
Rejestracja Online