Dietetyka

 Testy na nadwrażliwości pokarmowe (LEAP MRT):

Cierpisz na uporczywe dolegliwości, których nie możesz się pozbyć? Czy odnosisz wrażenie, że leki, które zażywasz nie zwalczają przyczyn choroby? Jeśli tak, oto parę istotnych faktów, o których powinieneś wiedzieć:

  • Badania medyczne wykazały, że żywość oraz dodatki do żywności ,mogą być odpowiedzialne za szereg dolegliwości i problemów zdrowotnych.
  • Jeżeli Twoja dieta jest przyczyną choroby, stosowane przez Ciebie leki mogą maskować objawy, a nie działać na podłoże twoich problemów. Co więcej, wiele leków ma działanie uboczne, które może prowadzić do kolejnych dolegliwości.
  • Jeżeli podejrzewasz, że to właśnie dieta może być przyczyną Twoich codziennych problemów, to pamiętaj, że nawet bardzo kosztowne leczenie nie zawsze przyniesie efekty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy nutrigenetyczne:

Dla najbardziej wymagających pacjentów oferujemy nowatorskie badanie nutrigenetyczne iGenesis. Polega ono na pobraniu wymazu spod policzka i przebadaniu w laboratorium Twojego DNA. Otrzymujesz indywidualny obszerny raport na temat Twojego zdrowia.test
CZYTAJ WIĘCEJ

Skocz do góry
Rejestracja Online