KROPLÓWKA WITAMINOWA
REGENERACJA WĄTROBY

Kroplówka witaminowa regeneracja wątroby

Kroplówka jednorazowa: 180 zł

Pakiet 4 kroplówek -5%
Pakiet 8 kroplówek -10%

Wątroba, jako narząd oczyszczający organizm, odpowiada za metabolizowanie i usuwanie wielu szkodliwych dla naszego ciała toksyn. Nie tylko substancji znajdujących się w pokarmach czy zanieczyszczonym środowisku, ale również podawanych w celu leczenia chorób (antybiotyki, chemioterapia).

Asparaginian ornityny należy do środków hepatoprotekcyjnych. To aminokwasy przyspieszające wątrobowe i mózgowe procesy odtruwania, korzystnie wpływając na przemiany białek, tłuszczów i węglowodanów w organizmie oraz działa regenerująco na uszkodzone komórki wątrobowe.

L-asparaginian L-ornityny bierze udział w dwóch najważniejszych procesach detoksykacji amoniaku: syntezy mocznika oraz syntezy glutaminy, które nie są już toksyczne dla organizmu i zostają zmetabolizowane lub wydalone z moczem.

Dodatkowo kroplówka podawana jest w zbilansowanym płynie wieloelektrolitowym, poprawiającym nawodnienie i ułatwiającym usunięcie metabolitów oczyszczania.

Kroplówka ta zalecana jest osobom, których wątroba jest:

  • obciążona nadmierną pracą
  • po lub w trakcie leczenia: chemioterapią, antybiotykoterapią, leczenia immunosupresyjnego
  • w chorobach przewlekłych
  • przypadku nadmiernego spożywania alkoholu

W razie jakichkolwiek pytań lub umówienia konsultacji ze specjalistą zapraszamy do kontakt pod numer telefonu 518-547-265

Skocz do góry
Rejestracja Online