KROPLÓWKA WITAMINOWA
ANEMIA- pomoc w walce z niedokrwistością

Kroplówka jednorazowa: 220 zł

Pakiet 4 kroplówek -5%
Pakiet 8 kroplówek -10%

Anemii nie należy ignorować, zaburzenie funkcjonowania krwi jest zawsze sygnałem alarmowym dla naszego organizmu.  Mała ilość czerwonych krwinek lub niewystarczające stężenie hemoglobiny (kompleksu żelaza z białkiem wiążącego tlen). prowadzi do niepokojących objawów tj.: apatia, osłabienie, bladość skóry, szybkie męczenie się, cienie pod oczami, zajady w kącikach ust czy osłabienie paznokci i włosów.

Kroplówka SCM estetic wspomagająca w takich stanach zawiera pierwiastki śladowe konieczne dla prawidłowego funkcjonowania szpiku kostnego (żelazo, chrom, selen, krzem). Szczególnie korzystna jest dożylna podaż żelaza, ponieważ jego biodostępność w preparatach podawanych drogą przewodu pokarmowego jest niewielka i bardzo zależna od innych przyjmowanych leków i pokarmów. Znajdziemy w niej również zestaw witamin warunkujący prawidłowość procesu powstawania erytrocytów, jak witamina B12 i B6 (niezbędne w procesie krwiotworzenia w szpiku kostnym), B2 (bierze udział w syntezie hemoglobiny) czy kwas foliowy. Wszystko uzupełnione o energię w postaci glukozy, w której przetacza się preparaty witaminowo-mineralne oraz witaminę C, która również uczestniczy również w powstawaniu hemoglobiny oraz dojrzewaniu erytrocytów.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub umówienia konsultacji ze specjalistą zapraszamy do kontakt pod numer telefonu 518-547-265

Skocz do góry
Rejestracja Online