Nasz zespół

Dr n. med. Joanna Sułowicz

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Od 2005 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalność naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.

W 2012 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii oraz uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.
W 2008 roku ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Jako uczestnik licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej oraz Anti-Aging nadal często i chętnie poszerza swoją wiedzę.  Natomiast jako szkoleniowiec z zakresu technik wypełnień (kwas hialuronowy, Ellanse),  mezoterapii oraz nici PDO i Aptos chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z mniej doświadczonymi lekarzami.

Jej główną dewizą oraz celem do osiągnięcia jest naturalne piękno.

lek. med. Natalia Łuc-Skiba

Lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2011 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jej pasją jest medycyna estetyczna, kierunek ten ukończyła w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Łączy znajomość okolic twarzoczaszki z dbałością o estetykę nie tylko uśmiechu, ale również twarzy.

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2014 roku i wciąż podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, od kilku lat lekarz oddziału chirurgii ogólnej i mało-inwazyjnej.

Specjalizuje się w chirurgii minimalnie inwazyjnej i laparoskopowej, w chirurgii zmian skórnych, w tym min.: znamion barwnikowych, kaszaków, tłuszczaków, brodawek skórnych, itp.

Poza tradycyjną metodą chirurgiczną, dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska usuwa zmiany również laserowo.

Dr Anna Aseńko - chirurg plastyczny w SCM clinic

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

Dr Anna Aseńko dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2005 roku zatrudniona na stanowisku asystenta w I Katedrze Chirurgii Ogólnej CMUJ, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, gdzie pracowała jako chirurg i nauczyciel akademicki dla studentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Promocji Zdrowia oraz nauczyciel w anglojęzycznej Szkole Medycznej dla obcokrajowców.

CZYTAJ WIĘCEJ

lek. Karolina Małek-Stelmachowska

Specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej

Studia medyczne ukończyła dyplomem w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie stażu podyplomowego w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie.

W 2009 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Małopolskiego Centrum Oparzeniowo – Plastycznego w Krakowie. Od 2010 roku dr Małek – Stelmachowska pełni funkcję asystenta w tej placówce.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Sekcji Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej przy Towarzystwie Chirurgów Polskich.

lek. Anna Bachleda-Curuś

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2011/2012 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w USK im. WAM w Ł odzi, zdała egzamin specjalizacyjny i tym samym uzyskała tytuł specjalisty dermatologa i wenerologa jesienią 2017 roku. W latach  2014-2017 pracowała jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i prowadziła zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polskich i anglojęzycznych. W 2015 roku rozpoczęła dzienne studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mimo młodego wieku, Anna Bachleda-Curuś posiada bogatą praktykę lekarską w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest cenioną autorką publikacji naukowych.


Pasją Anny Bachledy-Curuś jest dermatologia i medycyna estetyczna. Pomaga kobietom podkreślić ich piękno i zadbać o wizerunek. Ceniona jest za życzliwość i profesjonalność w wykonywaniu usług.

lek. med. Agnieszka Gawenda-Jura

specjalista anestezjologii i intensywnej terapii

lekarz medycyny estetycznej

W roku 2003 ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne z anestezjologii i intensywnej terapii rozpoczęła w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II , w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej terapii Klinicznego Oddziału Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii. Swój program specjalizacji kontynuowała następnie w wieloprofilowym Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie pogłębiała swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Tytuł lekarza specjalisty z zakresu Anestezjologii i Intensywnej Terapii uzyskała w 2013 roku. W 2017 roku ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i kongresach z dziedziny medycyny estetycznej.

lek. Agnieszka Bronikowska

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

W 2007 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Od 2008 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalność naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.

W 2014 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii. W 2017 otworzyła przewód doktorski z tematyki nowotworów skóry.

W 2012 roku ukończyła 2-letnie szkolenie w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Jako uczestnik licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej oraz Anti-Aging nadal często i chętnie poszerza swoją wiedzę.

Jej główną dewizą jest zdrowie i satysfakcja pacjentów. Wykonuje swój zawód z pasją i uśmiechem.

lek. Michał Pasiński

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej.

W 2004r. ukończył studia lekarskie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla.

W 2006r. rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, którą następnie kontynuował zdobywając dalsze doświadczenie i wiedzę w SP ZOZ MSW w Krakowie. Uwieńczeniem tego procesu było zdanie w 2013r. Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu Specjalisty Chirurgii Ogólnej.

Dr Michał Pasiński od wielu lat zajmuje się również medycyną estetyczną oraz laseroterapią.

Stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na stażach, szkoleniach oraz kursach w jednostkach służby zdrowia zarówno publicznych, jak i prywatnych w kraju i zagranicą, w tym w Brazylii, Portugalii i Hiszpanii.

 

mgr inż. Katarzyna Turek-Kawecka
Dietetyk
Doktorantka na Wydziale Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Od siedmiu lat pracuje jako dietetyk spotykając się z pacjentami indywidualnymi oraz prowadząc warsztaty z zakresu zdrowego żywienia, odchudzania i zdrowego trybu życia. W swojej karierze pracuje z pacjentami z nadwagą, otyłością, chorobami nowotworowymi, zaburzeniami metabolicznymi, insulinoopornością, chorobami tarczycy, alergiami oraz nadwrażliwościami pokarmowymi.
Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, stale powiększa swoją wiedzę. Wykładowca na konferencjach, szkoleniach dla dietetyków, farmaceutów i lekarzy. Autorka wielu publikacji naukowych. Jest jednym z niewielu konsultantów testów LEAP MRT diagnozujących opóźnione reakcje alergiczne, odpowiedzialne za stany zapalne organizmu. Posiada uprawnienia do wykonywania i interpretacji testów nutrigenetycznych iGenesis.
W swojej pracy wyznaje zasadę, że każdy pacjent musi być traktowany indywidualnie. Każdemu zaproponuje takie posiłki aby było zdrowo i przede wszystkim smacznie. Wolny czas lubi spędzać z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, w razie niepogody wybiera dobrą książkę lub opracowuje nowe przepisy.

mgr Przemysław Mielniczek

Fizjoterapeuta

Ukończył studia magisterskie na wydziale rehabilitacji ruchowej na AWF w Krakowie. Praktykę i doświadczenie zawodowe zdobywał w Stanach Zjednoczonych oraz w najlepszych ośrodkach w Polsce. Nieustannie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu fizjoterapii i medycyny aby jak najlepiej służyć pomocą swoim pacjentom. Rehabilitacja to jego pasja.
Jego zadaniem jest zapewnienie Państwu kompleksowej opieki zdrowotnej, która oparta jest na najnowszych światowych wymaganiach w dziedzinie diagnostyki, rehabilitacji medycznej oraz na treningu funkcjonalnym.

mgr Joanna Marcińska

Kosmetolog

W 2006 roku ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia, a następnie w 2008 roku studia magisterskie na kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Od 10 lat nieustannie związana z kosmetologią.

Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Swój zawód traktuje jako prawdziwą pasję, z możliwością wykazania się w trudnych przypadkach.

Wielka miłośniczka zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. W pracy ceni sobie holistyczne podejście do klienta, indywidualizm oraz pełen profesjonalizm. Swój sukces zawdzięcza umiejętności łączenia skutecznych terapii z relaksem.

Kamila Stasz

Kosmetolog

W 2016 roku ukończyła kosmetologię  na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Manicurem i pedicurem  zajmuje się od 2013 roku, głównie szkoliła się w firmach Perfect Beauty i SPN.

Od 2015 roku jest certyfikowaną specjalistką makijażu permanentnego Biotek. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, m.in. w zakresie mezoterapii mikro i nano -igłowej , oxybrazji, cryoliftu jak również szkolenia w zakresie firm Sesderma, Mesoesteic, Dermaquest, Yonell, Klapp, Payot. Posiada dyplom masażu klasycznego oraz przekłuwania uszu Studex.

mgr Sylwia Jarosz

Kosmetolog

 

Ukończyła studia magisterskie na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia. Zawód jest dla niej największą pasją, z przyjemnością pogłębia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii uczęszczając na liczne konferencje, kongresy i szkolenia.

Jej profesjonalne podejście do klienta skutkuje doskonałymi efektami prowadzonych terapii.

Sylwia to osoba otwarta pełna energii, uśmiechnięta, z wielką sympatią odnosząca się do ludzi. Dba o komfort i dobre samopoczucie klientów. Cierpliwa, wyrozumiała, dyskretna oraz w pełni zaangażowana.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej: szczególnie w zabiegach dla skór dojrzałych oraz trądzikowych ale również zabiegach modelujących sylwetkę.Lubi podejmować wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uśmiech i zadowolenie klientów to dla niej największa satysfakcja. Kocha swój zawód i z oddaniem poświęca się pracy.

Mgr inż. Magdalena Janowska – Kubik

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Politechniki Krakowskiej na wydziale Technologii Chemicznej. Tytuł magistra inżyniera uzyskała w 2012 roku specjalizując się w technologii kosmetyków. Od 2005 roku dyplomowana masażystka drugiego stopnia.

Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu mezoterapii mikroigłowej, laseroterapii Light Sheer, karboksyterapii, zabiegów progresywnych biorewitalizacji skóry, kriolipolizy, zaawansowanych technik złuszczań i terapii cer problematycznych.

Kosmetologia to jej pasja, a kontakt z ludźmi oraz możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem to dla niej prawdziwa przyjemność. Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało a 11-letnie doświadczenie pozwala na indywidualny dobór terapii do pacjenta. Jej miła aparycja, otwartość oraz ciepły charakter sprawiają, że nawet podczas zabiegów typu laseroterapia można zapomnieć o dyskomforcie i bólu.

Magdalena Nowak-Lepucka

Licencjonowana linergistka, finalistka Ogólnopolskich Mistrzostw w Makijażu Permanentnym w Microbladingu 2015, wyróżniona w Finałach Mistrzostw Polski w Makijażu permanentnym 2016 za kreski na powiece butterfly-cieniowane.

Od początku jasno określiła swój cel – zabiegi na najwyższym poziomie z dbałością o klienta i jego zadowolenie. Regularnie wzbogaca i szlifuje swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach międzynarodowych.

Wykonuję makijaż permanentny wszystkimi dostępnymi na światowym rynku metodami m.in. brwi: Microblading, metoda piórkowa, metoda cienia, włoskowa, 3D, shine; usta shine, ombre i 3D; kreski zwykłe, cieniowane, dekoracyjne, butterfly, smookey eyes.

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów do zabiegów wykorzystuje bezpieczne, antyalergiczne pigmenty, nie zawierające metali ciężkich. Także piórka pozbawione są niklu.

Dla wszystkich tych, którzy pragną poprawić wygląd swoich ust, a obawiają się zabiegu, poleca makijaż permanentny ust wykonywany innowacyjną maszyną trzyigłową i jednoigłową HD. Dzięki tej nowej technice, skrócony jest czas zabiegu, a opuchlizna znika do 3h!!! Nie występuje sączenie się płynów z ust ani opuchlizna w kolejnych dniach.

Edyta Nykiel

Specjalistka kosmetologii, terapii laserowej, inspirator nowoczesnego spojrzenia na pielęgnację zdrowia i urody kobiet.

Jest uznanym ekspertem  terapii laserowej pracując z laserami LIGHT SHEER od 1999 roku, ma w tym zakresie najdłuższy staż w Polsce.
Od ośmiu lat zajmuje się również laserowym usuwaniem zmian naczyniowych.

Realizuje programy nauczania w zakresie depilacji laserowej na urządzeniach LIGHT SHEER oraz na laserze QUADRO STAR do usuwania zmian naczyniowych, a także prowadzi szkolenia, pokazy, prezentacje dla lekarzy oraz kosmetyczek.

Skocz do góry
Rejestracja Online