Nasz zespół

Dr n. med. Joanna Sułowicz

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Od 2005 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalność naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.

W 2012 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii oraz uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.
W 2008 roku ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Jako uczestnik licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej oraz Anti-Aging nadal często i chętnie poszerza swoją wiedzę.  Natomiast jako szkoleniowiec z zakresu technik wypełnień (kwas hialuronowy, Ellanse),  mezoterapii oraz nici PDO i Aptos chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z mniej doświadczonymi lekarzami.

Jej główną dewizą oraz celem do osiągnięcia jest naturalne piękno.

lek. med. Natalia Łuc-Skiba

Lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2011 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jej pasją jest medycyna estetyczna, kierunek ten ukończyła w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Łączy znajomość okolic twarzoczaszki z dbałością o estetykę nie tylko uśmiechu, ale również twarzy.

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2014 roku i wciąż podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

lek. med. Anna Ciaćma

Lekarz medycyny estetycznej

W 1994 ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest również specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii. Przez ponad 20 lat pracowała w Klinice Szpitala Uniwersyteckiego, a od 2 lat jest kierownikiem zespołu anestezjologicznego w prywatnym szpitalu położniczo-ginekologicznym Medikor.

Jest aktywnym członkiem European Society of Anaesthesiology oraz The Obstetric Anaesthetists Association.

Ponadto od kilku lat zajmuje się również medycyną estetyczną. Nieustannie wzbogaca swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i kongresach medycyny estetycznej, a także studiując w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia i medycyna estetyczna dla lekarzy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jako kobieta rozumie potrzebę zachowania młodości i piękna, a jako anestezjolog chce zapewnić maksymalny komfort swoim pacjentkom. Jest osobą niezwykle ciepłą, traktującą pacjentów ze zrozumieniem i empatią.

lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, od kilku lat lekarz oddziału chirurgii ogólnej i mało-inwazyjnej.

Specjalizuje się w chirurgii minimalnie inwazyjnej i laparoskopowej, w chirurgii zmian skórnych, w tym min.: znamion barwnikowych, kaszaków, tłuszczaków, brodawek skórnych, itp.

Poza tradycyjną metodą chirurgiczną, dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska usuwa zmiany również laserowo.

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Po ukończeniu stażu podyplomowego nieustannie zajmuje się chirurgią plastyczną, rekonstrukcyjną i estetyczną. Dr Rafał Pabiańczyk ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Ponadto prowadzi własną praktyką lekarską. W trakcie swojej 10 letniej pracy zawodowej wykonał ponad 2000 zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, onkologicznej i estetycznej.

Dr Pabiańczyk głównie zajmuje się chirurgią twarzy, modelowaniem sylwetki i chirurgią piersi. Wykonuje zabiegi korekcyjne w zakresie nosa, uszu, ust, powiek górnych i dolnych. Szczególnie interesuje się zabiegami liftingu twarz, korekcją i rekonstrukcją piersi. Znaczną część wykonywanych procedur stanowią także zabiegi korygujące sylwetka, liposukcja, plastyka powłok brzusznych, przeszczepy komórek tłuszczowych oraz chirurgia narządów płciowych u kobiet i mężczyzn.

Jako nauczyciel akademicki na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, obronił doktorat opierając swoje badania na mikrochirurgicznych modelach doświadczalnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest autorem i współautorem 14 publikacji naukowych i 18 wystąpień w krajowych i zagranicznych sympozjach naukowych (USA, Niemcy, Austria, Szwecja).
Dr Pabiańczyk jest ponadto wykładowcą i prowadzącym przedmiot Chirurgia Plastyczna i Estetyczna w Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla w Krakowie.

 

Dr Anna Aseńko - chirurg plastyczny w SCM clinic

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

Dr Anna Aseńko dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2005 roku zatrudniona na stanowisku asystenta w I Katedrze Chirurgii Ogólnej CMUJ, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, gdzie pracowała jako chirurg i nauczyciel akademicki dla studentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Promocji Zdrowia oraz nauczyciel w anglojęzycznej Szkole Medycznej dla obcokrajowców.

CZYTAJ WIĘCEJ

lek. Karolina Małek-Stelmachowska

Specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej

Studia medyczne ukończyła dyplomem w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie stażu podyplomowego w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie.

W 2009 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Małopolskiego Centrum Oparzeniowo – Plastycznego w Krakowie. Od 2010 roku dr Małek – Stelmachowska pełni funkcję asystenta w tej placówce.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Sekcji Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej przy Towarzystwie Chirurgów Polskich.

lek. Anna Bachleda-Curuś

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2011/2012 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w USK im. WAM w Ł odzi, zdała egzamin specjalizacyjny i tym samym uzyskała tytuł specjalisty dermatologa i wenerologa jesienią 2017 roku. W latach  2014-2017 pracowała jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i prowadziła zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polskich i anglojęzycznych. W 2015 roku rozpoczęła dzienne studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mimo młodego wieku, Anna Bachleda-Curuś posiada bogatą praktykę lekarską w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest cenioną autorką publikacji naukowych.


Pasją Anny Bachledy-Curuś jest dermatologia i medycyna estetyczna. Pomaga kobietom podkreślić ich piękno i zadbać o wizerunek. Ceniona jest za życzliwość i profesjonalność w wykonywaniu usług.

lek. Agnieszka Bronikowska

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

W 2007 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Od 2008 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalność naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.

W 2014 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii. W 2017 otworzyła przewód doktorski z tematyki nowotworów skóry.

W 2012 roku ukończyła 2-letnie szkolenie w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Jako uczestnik licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej oraz Anti-Aging nadal często i chętnie poszerza swoją wiedzę.

Jej główną dewizą jest zdrowie i satysfakcja pacjentów. Wykonuje swój zawód z pasją i uśmiechem.

lek. Michał Pasiński

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

W 2004r. ukończył studia lekarskie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego gdzie udzielał się jako przewodniczący Rady Samorządów Studenckich CM UJ, członek Rady Wydziału Lekarskiego CM UJ, członek Senatu UJ, elektora UJ. Pracował w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla oraz w Szpitalu Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie. Swoje doświadczenie i wiedzę w zakresie chirurgi ogólnej nabywał w SP ZOZ MSW w Krakowie. Uwieńczeniem procesu specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej był Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w 2013r.

Dr Michał Pasiński stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na stażach, szkoleniach i kursach w jednostkach służby zdrowia zarówno publicznych, jak i prywatnych w kraju i zagranicą, w tym w Brazylii i Hiszpanii. Był współorganizatorem konferencji medycznych – VII i XI Spotkania Polskiego Klubu Przepuklinowego, Warsztaty Nowoczesnych Technik w Chirurgii Naczyń i Chirurgii Ogólnej w 2010 i 2011 r. Ma na swoim koncie stypendium w ramach programu ERASMUS w Uniwersytecie w Coimbrze (Portugalia) oraz kursy i szkolenia
z tematyki medycznej, w tym: z leczenia oparzeń, z chirurgii rekonstrukcyjnej, ultrasonografii, ACLS, BLS.

 

mgr inż. Katarzyna Turek
Dietetyk
Doktorantka na Wydziale Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Od siedmiu lat pracuje jako dietetyk spotykając się z pacjentami indywidualnymi oraz prowadząc warsztaty z zakresu zdrowego żywienia, odchudzania i zdrowego trybu życia. W swojej karierze pracuje z pacjentami z nadwagą, otyłością, chorobami nowotworowymi, zaburzeniami metabolicznymi, insulinoopornością, chorobami tarczycy, alergiami oraz nadwrażliwościami pokarmowymi.
Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, stale powiększa swoją wiedzę. Wykładowca na konferencjach, szkoleniach dla dietetyków, farmaceutów i lekarzy. Autorka wielu publikacji naukowych. Jest jednym z niewielu konsultantów testów LEAP MRT diagnozujących opóźnione reakcje alergiczne, odpowiedzialne za stany zapalne organizmu. Posiada uprawnienia do wykonywania i interpretacji testów nutrigenetycznych iGenesis.
W swojej pracy wyznaje zasadę, że każdy pacjent musi być traktowany indywidualnie. Każdemu zaproponuje takie posiłki aby było zdrowo i przede wszystkim smacznie. Wolny czas lubi spędzać z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, w razie niepogody wybiera dobrą książkę lub opracowuje nowe przepisy.

mgr Joanna Marcińska

Kosmetolog

W 2006 roku ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia, a następnie w 2008 roku studia magisterskie na kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Od 10 lat nieustannie związana z kosmetologią.

Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Swój zawód traktuje jako prawdziwą pasję, z możliwością wykazania się w trudnych przypadkach.

Wielka miłośniczka zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. W pracy ceni sobie holistyczne podejście do klienta, indywidualizm oraz pełen profesjonalizm. Swój sukces zawdzięcza umiejętności łączenia skutecznych terapii z relaksem.

mgr Beata Surma
Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.

12-letnie doświadczenie w branży beauty ciągle pogłębia, biorąc udział w licznych sympozjach i szkoleniach, a swoją wiedzą i nowinkami chętnie dzieli się z pacjentami.
Zabiegi na twarz to jej ulubiona dziedzina kosmetologii, a terapie anti-aging oraz pielęgnacja skóry problematycznej, to jej konik. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przygotowując terapie „szyte na miarę”. Chętnie współpracuje z lekarzami z branży, wiedząc, że tylko kompleksowa terapia przynosi najskuteczniejsze i najszybsze efekty.

Poza nowoczesnymi technologiami, ceni sobie tradycyjną kosmetykę, a relaksacyjny masaż twarzy w jej wykonaniu, odpręży nawet najbardziej zestresowaną osobę.
Jej ciepło i empatia przyciąga, a rozpierająca ją energia i poczucie humoru, udziela się wszystkim.

Kamila Stasz

Kosmetolog

W 2016 roku ukończyła kosmetologię  na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Manicurem i pedicurem  zajmuje się od 2013 roku, głównie szkoliła się w firmach Perfect Beauty i SPN.

Od 2015 roku jest certyfikowaną specjalistką makijażu permanentnego Biotek. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, m.in. w zakresie mezoterapii mikro i nano -igłowej , oxybrazji, cryoliftu jak również szkolenia w zakresie firm Sesderma, Mesoesteic, Dermaquest, Yonell, Klapp, Payot. Posiada dyplom masażu klasycznego oraz przekłuwania uszu Studex.

Ewa Holewińska

Specjalistka w pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Posiada szerokie, wieloletnie doświadczenie dzięki któremu doskonale potrafi rozpoznać potrzeby skóry i dostosować odpowiednią dla niej terapię.

Jest ekspertem w dziedzinie depilacji przy użyciu pasty cukrowej. Kosmetologia jest jej pasją, ciągle więc poszukuje najnowszych odkryć i osiągnięć. Jest ciepłą i serdeczną osobą, która kieruje się dobrem każdego człowieka. Problemy skórne traktuje całościowo, wierząc, że ogromny wpływ na zdrowie i wygląd skóry ma dieta i styl życia. Odbyła liczne kursy z zakresu technik masażu twarzy i ciała.

Jej fascynacją stała się trychologia, którą poznaje poprzez uczestniczenie w szkoleniach odkrywających jej tajemnice.

Poprzez swoją empatię potrafi zjednać sobie najbardziej delikatne i wrażliwe klientki.

Magdalena Nowak-Lepucka

Licencjonowana linergistka, finalistka Ogólnopolskich Mistrzostw w Makijażu Permanentnym w Microbladingu 2015, wyróżniona w Finałach Mistrzostw Polski w Makijażu permanentnym 2016 za kreski na powiece butterfly-cieniowane.

Od początku jasno określiła swój cel – zabiegi na najwyższym poziomie z dbałością o klienta i jego zadowolenie. Regularnie wzbogaca i szlifuje swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach międzynarodowych.

Wykonuję makijaż permanentny wszystkimi dostępnymi na światowym rynku metodami m.in. brwi: Microblading, metoda piórkowa, metoda cienia, włoskowa, 3D, shine; usta shine, ombre i 3D; kreski zwykłe, cieniowane, dekoracyjne, butterfly, smookey eyes.

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów do zabiegów wykorzystuje bezpieczne, antyalergiczne pigmenty, nie zawierające metali ciężkich. Także piórka pozbawione są niklu.

Dla wszystkich tych, którzy pragną poprawić wygląd swoich ust, a obawiają się zabiegu, poleca makijaż permanentny ust wykonywany innowacyjną maszyną trzyigłową i jednoigłową HD. Dzięki tej nowej technice, skrócony jest czas zabiegu, a opuchlizna znika do 3h!!! Nie występuje sączenie się płynów z ust ani opuchlizna w kolejnych dniach.

Edyta Nykiel

Specjalistka kosmetologii, terapii laserowej, inspirator nowoczesnego spojrzenia na pielęgnację zdrowia i urody kobiet.

Jest uznanym ekspertem  terapii laserowej pracując z laserami LIGHT SHEER od 1999 roku, ma w tym zakresie najdłuższy staż w Polsce.
Od ośmiu lat zajmuje się również laserowym usuwaniem zmian naczyniowych.

Realizuje programy nauczania w zakresie depilacji laserowej na urządzeniach LIGHT SHEER oraz na laserze QUADRO STAR do usuwania zmian naczyniowych, a także prowadzi szkolenia, pokazy, prezentacje dla lekarzy oraz kosmetyczek.

mgr Łukasz Porębski

Fizjoterapeuta

Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu państwowych placówkach rehabilitacyjnych i medycznych w Krakowie oraz prywatnych gabinetach na terenie małopolski.

Od 2008 roku pracował w Szpitalu Specjalistycznym im J. Dieta w Krakowie na stanowisku fizjoterapeuty, a od 2013 roku jest wykładowcą w Krakowskiej Szkole Masażu Bio-Relax, gdzie prowadzi kursy z zakresu kinesiotapingu, masażu prenatalnego dla kobiet w ciąży oraz masażu Shantala dla dzieci i niemowląt. Od 2016 roku jest wykładowcą w Międzynarodowym Instytucie Fizjoterapii i Zdrowia w którym prowadzi szereg kursów z dziedziny fizjoterapii.

Regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych kursach fizjoterapeutycznych oraz szkoleniach z zakresu nowoczesnych metod leczenia dolegliwości bólowych. Praca daje mu wiele satysfakcji, a zadowolenie pacjentów potwierdzone licznymi opiniami jest dla niego motywacją do dalszego zgłębiania wiedzy.

Specjalizuje się w rehabilitacji:

  • kobiet w ciąży i młodych mam (dolegliwości bólowe kręgosłupa podczas ciąży, obrzęki limfatyczne, prowadzenie ćwiczeń w czasie ciąży oraz okresie połogu)
  • korekty wad postawy dzieci i młodzieży
  • z zakresu terapii manualnej, mobilizacji i manipulacji, terapii suchymi igłami
  • ortopedycznej (skręcenia, zwichnięcia stawowe, złamania, urazy sportowe)
  • po zabiegach operacyjnych kręgosłupa, stawów kolanowych, biodrowych, artroskopiach
  • reumatologicznej ( RZS, ZZSK, wielostawowe zmiany zwyrodnieniowe)
  • neurologicznej (dyskopatia, rwa kulszowa, drętwienia kończyn, bóle kończyn, bóle i zawrotów głowy, po udarach, wylewach, porażeniach wiotkich i spastycznych, SM, Parkinson)
Skocz do góry
Rejestracja Online