Nasz zespół

Dr n. med. Joanna Sułowicz

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

W 2004 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Od 2005 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalność naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.

W 2012 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii oraz uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.
W 2008 roku ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Jako uczestnik licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej oraz Anti-Aging nadal często i chętnie poszerza swoją wiedzę.  Natomiast jako szkoleniowiec z zakresu technik wypełnień (kwas hialuronowy, Ellanse),  mezoterapii oraz nici PDO i Aptos chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z mniej doświadczonymi lekarzami.

Jej główną dewizą oraz celem do osiągnięcia jest naturalne piękno.

lek. med. Natalia Łuc-Skiba

Lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2011 roku na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jej pasją jest medycyna estetyczna, kierunek ten ukończyła w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Łączy znajomość okolic twarzoczaszki z dbałością o estetykę nie tylko uśmiechu, ale również twarzy.

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2014 roku i wciąż podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, od kilku lat lekarz oddziału chirurgii ogólnej i mało-inwazyjnej.

Specjalizuje się w chirurgii minimalnie inwazyjnej i laparoskopowej, w chirurgii zmian skórnych, w tym min.: znamion barwnikowych, kaszaków, tłuszczaków, brodawek skórnych, itp.

Poza tradycyjną metodą chirurgiczną, dr Katarzyna Gotfryd-Bugajska usuwa zmiany również laserowo.

Dr Anna Aseńko - chirurg plastyczny w SCM clinic

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

Dr Anna Aseńko dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2005 roku zatrudniona na stanowisku asystenta w I Katedrze Chirurgii Ogólnej CMUJ, Szpital Uniwersytecki w Krakowie, gdzie pracowała jako chirurg i nauczyciel akademicki dla studentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Promocji Zdrowia oraz nauczyciel w anglojęzycznej Szkole Medycznej dla obcokrajowców.

CZYTAJ WIĘCEJ

lek. Karolina Małek-Stelmachowska

Specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej

Studia medyczne ukończyła dyplomem w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie stażu podyplomowego w Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie.

W 2009 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii plastycznej na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Małopolskiego Centrum Oparzeniowo – Plastycznego w Krakowie. Od 2010 roku dr Małek – Stelmachowska pełni funkcję asystenta w tej placówce.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Sekcji Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej przy Towarzystwie Chirurgów Polskich.

lek. Anna Bachleda-Curuś

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W latach 2011/2012 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W roku 2012 rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w USK im. WAM w Ł odzi, zdała egzamin specjalizacyjny i tym samym uzyskała tytuł specjalisty dermatologa i wenerologa jesienią 2017 roku. W latach  2014-2017 pracowała jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i prowadziła zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego dla grup polskich i anglojęzycznych. W 2015 roku rozpoczęła dzienne studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Mimo młodego wieku, Anna Bachleda-Curuś posiada bogatą praktykę lekarską w zakresie dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest cenioną autorką publikacji naukowych.


Pasją Anny Bachledy-Curuś jest dermatologia i medycyna estetyczna. Pomaga kobietom podkreślić ich piękno i zadbać o wizerunek. Ceniona jest za życzliwość i profesjonalność w wykonywaniu usług.

lek. Agnieszka Bronikowska

Specjalista dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

W 2007 roku ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  Od 2008 roku pracuje jako asystent w Klinice i Katedrze Dermatologii w Krakowie gdzie oprócz leczenia pacjentów prowadzi także działalność naukową oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i zagranicznymi.

W 2014 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu dermatologii i wenerologii. W 2017 otworzyła przewód doktorski z tematyki nowotworów skóry.

W 2012 roku ukończyła 2-letnie szkolenie w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Jako uczestnik licznych kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej oraz Anti-Aging nadal często i chętnie poszerza swoją wiedzę.

Jej główną dewizą jest zdrowie i satysfakcja pacjentów. Wykonuje swój zawód z pasją i uśmiechem.

lek. Michał Pasiński

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej.

W 2004r. ukończył studia lekarskie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla.

W 2006r. rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Szpitalu Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, którą następnie kontynuował zdobywając dalsze doświadczenie i wiedzę w SP ZOZ MSW w Krakowie. Uwieńczeniem tego procesu było zdanie w 2013r. Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskanie tytułu Specjalisty Chirurgii Ogólnej.

Dr Michał Pasiński od wielu lat zajmuje się również medycyną estetyczną oraz laseroterapią.

Stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na stażach, szkoleniach oraz kursach w jednostkach służby zdrowia zarówno publicznych, jak i prywatnych w kraju i zagranicą, w tym w Brazylii, Portugalii i Hiszpanii.

 

mgr inż. Katarzyna Turek
Dietetyk
Doktorantka na Wydziale Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Od siedmiu lat pracuje jako dietetyk spotykając się z pacjentami indywidualnymi oraz prowadząc warsztaty z zakresu zdrowego żywienia, odchudzania i zdrowego trybu życia. W swojej karierze pracuje z pacjentami z nadwagą, otyłością, chorobami nowotworowymi, zaburzeniami metabolicznymi, insulinoopornością, chorobami tarczycy, alergiami oraz nadwrażliwościami pokarmowymi.
Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, stale powiększa swoją wiedzę. Wykładowca na konferencjach, szkoleniach dla dietetyków, farmaceutów i lekarzy. Autorka wielu publikacji naukowych. Jest jednym z niewielu konsultantów testów LEAP MRT diagnozujących opóźnione reakcje alergiczne, odpowiedzialne za stany zapalne organizmu. Posiada uprawnienia do wykonywania i interpretacji testów nutrigenetycznych iGenesis.
W swojej pracy wyznaje zasadę, że każdy pacjent musi być traktowany indywidualnie. Każdemu zaproponuje takie posiłki aby było zdrowo i przede wszystkim smacznie. Wolny czas lubi spędzać z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, w razie niepogody wybiera dobrą książkę lub opracowuje nowe przepisy.

mgr Joanna Marcińska

Kosmetolog

W 2006 roku ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia, a następnie w 2008 roku studia magisterskie na kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Od 10 lat nieustannie związana z kosmetologią.

Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Swój zawód traktuje jako prawdziwą pasję, z możliwością wykazania się w trudnych przypadkach.

Wielka miłośniczka zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. W pracy ceni sobie holistyczne podejście do klienta, indywidualizm oraz pełen profesjonalizm. Swój sukces zawdzięcza umiejętności łączenia skutecznych terapii z relaksem.

Kamila Stasz

Kosmetolog

W 2016 roku ukończyła kosmetologię  na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Manicurem i pedicurem  zajmuje się od 2013 roku, głównie szkoliła się w firmach Perfect Beauty i SPN.

Od 2015 roku jest certyfikowaną specjalistką makijażu permanentnego Biotek. Ukończyła wiele kursów i szkoleń, m.in. w zakresie mezoterapii mikro i nano -igłowej , oxybrazji, cryoliftu jak również szkolenia w zakresie firm Sesderma, Mesoesteic, Dermaquest, Yonell, Klapp, Payot. Posiada dyplom masażu klasycznego oraz przekłuwania uszu Studex.

Mgr inż. Magdalena Janowska – Kubik

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Politechniki Krakowskiej na wydziale Technologii Chemicznej. Tytuł magistra inżyniera uzyskała w 2012 roku specjalizując się w technologii kosmetyków. Od 2005 roku dyplomowana masażystka drugiego stopnia.

Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu mezoterapii mikroigłowej, laseroterapii Light Sheer, karboksyterapii, zabiegów progresywnych biorewitalizacji skóry, kriolipolizy, zaawansowanych technik złuszczań i terapii cer problematycznych.

Kosmetologia to jej pasja, a kontakt z ludźmi oraz możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem to dla niej prawdziwa przyjemność. Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało a 11-letnie doświadczenie pozwala na indywidualny dobór terapii do pacjenta. Jej miła aparycja, otwartość oraz ciepły charakter sprawiają, że nawet podczas zabiegów typu laseroterapia można zapomnieć o dyskomforcie i bólu.

Magdalena Nowak-Lepucka

Licencjonowana linergistka, finalistka Ogólnopolskich Mistrzostw w Makijażu Permanentnym w Microbladingu 2015, wyróżniona w Finałach Mistrzostw Polski w Makijażu permanentnym 2016 za kreski na powiece butterfly-cieniowane.

Od początku jasno określiła swój cel – zabiegi na najwyższym poziomie z dbałością o klienta i jego zadowolenie. Regularnie wzbogaca i szlifuje swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach międzynarodowych.

Wykonuję makijaż permanentny wszystkimi dostępnymi na światowym rynku metodami m.in. brwi: Microblading, metoda piórkowa, metoda cienia, włoskowa, 3D, shine; usta shine, ombre i 3D; kreski zwykłe, cieniowane, dekoracyjne, butterfly, smookey eyes.

Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów do zabiegów wykorzystuje bezpieczne, antyalergiczne pigmenty, nie zawierające metali ciężkich. Także piórka pozbawione są niklu.

Dla wszystkich tych, którzy pragną poprawić wygląd swoich ust, a obawiają się zabiegu, poleca makijaż permanentny ust wykonywany innowacyjną maszyną trzyigłową i jednoigłową HD. Dzięki tej nowej technice, skrócony jest czas zabiegu, a opuchlizna znika do 3h!!! Nie występuje sączenie się płynów z ust ani opuchlizna w kolejnych dniach.

Edyta Nykiel

Specjalistka kosmetologii, terapii laserowej, inspirator nowoczesnego spojrzenia na pielęgnację zdrowia i urody kobiet.

Jest uznanym ekspertem  terapii laserowej pracując z laserami LIGHT SHEER od 1999 roku, ma w tym zakresie najdłuższy staż w Polsce.
Od ośmiu lat zajmuje się również laserowym usuwaniem zmian naczyniowych.

Realizuje programy nauczania w zakresie depilacji laserowej na urządzeniach LIGHT SHEER oraz na laserze QUADRO STAR do usuwania zmian naczyniowych, a także prowadzi szkolenia, pokazy, prezentacje dla lekarzy oraz kosmetyczek.

Skocz do góry
Rejestracja Online