Dostępne rodzaje pedicure

Pedicure klasyczny

Obejmuje opiłowanie paznokci i nadanie im kształtu, odsuniecie/wycięcie skórek, wygładzenie płytki, frezowanie stóp, peeling, odpowiednio dobrany krem na wykończenie.

Pedicure klasyczny z malowaniem

Obejmuje opiłowanie paznokci i nadanie im kształtu, odsuniecie/wycięcie skórek, wygładzenie płytki, frezowanie stóp, peeling, malowanie odpowiednim kolorem marki ZOYA. Lakiery te nie zawierają żadnych agresywnych substancji chemicznych, sa przebadane klinicznie i 100% bezpieczne w uzyciu dla kobiet w ciąży. W odróznieniu od wielu innych lakierów, produkty ZOYA nie zawierają DBP, toulenu i formaldehydu.

Pedicure klasyczny z malowaniem Monofazą

Obejmuje opiłowanie paznokci i nadanie im kształtu, odsuniecie/wycięcie skórek, wygładzenie płytki, frezowanie stóp, malowanie lakierem marki MOLLON PRO MONOPHASE. MONOPHASE to elastyczny lakier jednofazowy, utwardzalny w lampie UV/LED. Bezpieczny dla naturalnej płytki bez formaldehydu, toulenu i DBP. Dużą zaletą tego manicure jest natychmiastowy efekt suchych paznokci.

Pedicure klasyczny z malowaniem hybrydowym

Obejmuje opiłowanie paznokci i nadanie im kształtu, odsuniecie/wycięcie skórek, wygładzenie płytki, frezowanie stóp, malowanie lakierem hybrydowym marki PB Nails lub SPN, a następnie utwardzany pod lampą UV/LED. Obecnie jest to jedna z najskuteczniejszych metod zachowania kształtu oraz koloru na płytce paznokcia przez okres około 2 tygodni.

Pedicure SPA

Obejmuje opiłowanie paznokci i nadanie im kształtu, odsuniecie/wycięcie skórek, wygładzenie płytki, frezowanie stóp oraz peeling. Po dokładnym osuszeniu skóry nakładana jest odpowiednio dobrana maska kremowa na ok. 10 minut, która ma za zadanie odżywić, nawilżyć oraz odświeżyć stopy.

Pedicure z maską parafinową

Obejmuje opiłowanie paznokci i nadanie im kształtu, odsuniecie/wycięcie skórek, wygładzenie płytki, frezowanie stóp oraz peeling. Na zakończenie wykonany jest ok. 15 minutowy relaksacyjny masaż stóp, który przynosi ulgę i odprężenie nie tylko stopom ale i całemu ciału.

Zabieg wykonuje:

mgr Joanna Marcińska

kosmetolog

Kamila Stasz

kosmetolog

Skocz do góry
Rejestracja Online